Динамо – Порту,  Ліга Чемпіонів. Онлайн і текстова трансляція. Результати

Динамо – Порту, Ліга Чемпіонів. Онлайн і текстова трансляція. Результати

Сьогодні, 16 вересня о 21:45 відбудеться зустріч між Динамо К та Порту.

Для обох команд – це перший матч групового етапу Ліги Чемпіонів. Матч відбудеться у Києві на стадіоні Олімпійський.

Текстова трансляція матчу:

Матч закінчився. До наступних трансляцій!

Доречі, штрафний після якого був забитий гол, заробив теж Буяльський. На ньому зфолив Данило і отримав за це попередження.

Гол був забитий після штрафного. Пробивав Рибалка. Але пробви невдало і влучив у стінку, а от другим своїм дотиком до м’яча Сергій направив шкіряну сферу верхом в штрафну, де Буяльський головою переправив м’я у ворота.

89′ ГОООООЛ!! 2-2!!! Буяльський. Спрацювала заміна Реброва.

85′ У Динамо замість Велозу виходить Кравець. Ребров ризикує. Ну а що робити?

82′ ГОЛ! 1-2. Абубакар робить дубль. Невдало вийшов з воріт Рибка вибивши м’яч кулаком прямо на форварда противника.

81′ Корона змістився в цент і пробив по воротах. Рибка рятує команду. Кутовий.

78′ Заміна у Порту. Замість Браемі вийшов Корона.

76′ Знову небезпечно біля воріт Порту. Велозу подав кутовий прямо на голову Мораєсу, але той з метра пробив прямо в руки Касільясу.

76′ З-за штрафної пробив Гармаш і м’яч після рикошету ледь не залетів під перекладину. Кутовий.

75′ Вгадайте, що співають на НСК Олімпійському?

70′ Другу заміну проводить Ребров. Замість Гонсалеса на полі з’явився Бельханда. Можливо це додасть команді креативності.

68′ Вдарив Абубакар Буяльського ліктем. Але рефері цього не помітив.

Трошки раніше сталась заміна і у португальців. Замість Ерерри вийшов Тельо.

67′ Заміна у києвлян. Замість Гусєва виходить Буяльський. Гармаш отримав капітанську пов’язку.

64′ Останні хвилини більше атакує Порту. Рибка навіть вступив декілька раз в гру, але по справжньом небезпечних моментів не було.

59′ Неточно пробив Майкон

58′ Перед самою штрафною зфолив Рибалка на гравцеві Порту. Жовта картка українському футболісту і небезпечний штрафний біля воріт Рибки.

54′ Спробував по лівому фланзі запустити атаку Гусєв, але Мораєс за м’ячем не встиг.

51′ Небезпечно біля воріт Динамо. Максі пройшов по правому фланзі і навісив у штрафну. Але на щастя єдиний гравець Порту що був біля воріт Рибки по м’ячу промахнувся.

50′ Дуже непогано виглядає Гармаш. Активно і корисно дія як в оборонних так і в атакуючих діях команди.

49′ Жорстко зіграв проти Гармаша Абубакар. Жовта картка футболісту португальської команди.

47′ Гусєв отримав жовту картку за зрив атаки противника.

46′ Другий тайм розпочався!

Голи:

45′ Все. Перший тайм закінчився. 1-1 при рівній грі, в основному йде позиційна гра.

44′ Мав рахунок ставати 2-1! Олег Гусєв побачив вільний простір в штрафній Порту і навісив туди. Там на м’яч чекав Гармаш, але переграти голкіпера не зміг. Лише кутовий.

42′ Гаряче біля воріт П’ятова. Браемі повозив Хачеріді та компанію, але до небезпечного удара не дійшло.

40′ Жовтка картка для Максі Перейри за неспортивну поведінку.

39′ Кутовий біля воріт Порту. При такій грі, це вже момент.

34′ Дуже мало б’ють команди по воротам.

30′ Могло бути щось небезпечно. Перехопили динамівці м’яч в центрі поля, але Мораєс показав себе індивідуалістом, а не командним гравцем.

29′ Багато боротьби на полі. Доволі жорстко грають команди.

22′ Гол! 1-1. Абубакар забив головою після навісної передачі. Драгович міг зіграти краще.

По правому фланзі прорвався Гармаш, віддав прострільну передачу на Велозу, а той пропустив на абсолютно вільного Гусєва, який розстріляв Касільяса.

20′ ГООООООЛ!!!! 1-0! Гол забиває Олег Гусєв!!

17′ Перша жовта карта! Попередження отримав Майкон за фол на Гусєву. Могла бути небезпечна контратака.

16′ Небезпечний штрафний виконав Браімі, м’яч пролетів над дев’яткою, але здається Рибка ситуацію контролював.

11′ Після штрафного могло бути небезпечно, але у Гармаша був офсайд

8′ Перший момент у Динамо. Велозу подав кутовий, Касільяс зіграв на виході аля-П’ятов, але ніхто з наших футболістів не зміх заштовхати м’яч у ворота.

7′ Спокійно розпочався матч, поки що без моментів.

1′ Суддя дав свисток, матч розпочався.