Донецький Шахтар почав єврокубкову ходу з поразки

Український віце-чемпіон футбольний клуб «Шахтар» не зміг позмагатись на рівних з віце-чемпіоном Іспанії мадридським «Реалом» програвши 4-0.

Першу половину зустрічі «гірники» лише трошки поступалися гравцям «королівського» клубу, але все ж пропустили гол на 30 хвилині, після помилки Андрія П’ятова.

Другий тайм почався в тому ж темпі, як і проходив перший, і ніщо не передбачало такого жахливого розгрому. Шахтар розклеївся лише після того, як Тарас Степаненко отримав другу жовту картку на 51 хвилині.

Після цього почався кошмар для вболівальників донецького клубу.

На 55 хвилині Роналду забиває гол з пенальті, який суддя поставив за начебто гру рукою Даріо Срни (порушення насправді не було, м’яч попав в спину капітанові), потім на 64 хвилині Роналду реалізував ще один 11-метровий за фол Азеведо на Карвахалю. На 81 хвилині розгром завершився хет-тріком Роналду.