Маккабі Т-А – Динамо Київ. Он-лайн трансляція.

Тут ви зможете спостерігати текстову он-лайн трансляцію виїздного матчу київського Динамо проти Маккабі.

Чи зможе Динамо здобути перші три очка в цьогорічній Лізі Чемпіонів?

Завершився поєдинок. 2-0. Впевнена перемога Динамо Київ.

90′ Арбітр додав три хвилини.

89′ Іцхакі намагався самостійно організувати атаку, але був зупинений Відою.

87′ Намагається противник організувати щось типу штурму, але зовсім безуспішно.

85′ В спокійному руслі проходить кінець матча. Маккабі нічого не може зробити.

81′ Заміна! Кравець вийшов замість Мораеса.

80′ Жовта для Антунеша. В небезпечний підкат пішов захисник.

78′ Заміна! Замість Гонсалеса виходить Віда. Готується оборонятись Динамо.

76′ Сидорчук мав забивати! Відмінну передачу віддав Ярмоленко, але зовсім бездарно пробив Сидорчук. Дуже хороший момент втратили.

75′ Жовту картку отримав Бен Хаім за фол на Мораесу.

72′ Дуже впевнено почувають себе на полі гравці Динамо.

70′ Перша заміна у команди Реброва. Буяльський вийшов замість Велозу.

67′ Могла дуже небезпечна контратака бути у Динамо, але Велозу не вистачило швидкості. Лише кутовий.

65′ На виконання пробивав Захаві зі штрафного, але зробив це неточно.

64′ Жовта для Хачеріді. Фолом зупинив українець швидкісний прорив Бен Хаіма.

61′ Заміна у Маккабі. Замість хавбека Мітровіча вийшов форвард Іцхакі.

58′ Дуже небезпечно пробив зі штрафного Захаві. Над самою перекладиною просвистів м’яч. Можливо Шовковський і не потянув, якби удар був точний.

54‘ Свіжий Бен Хаім прострілював з лівого флангу, але Хачеріді зумів перехопити передачу.

50′ Гоооол!!! Другий гол забиває український клуб! Мораєс забив гол чудово розібравшись у штрафній противника. Гонсалес робить другий асист.

46′ Заміна у Маккабі. Замість Бен Бассата вийшов Бен Хаім

46′ Розпочався другий тайм!

45′ Закінчився перший тайм. Динамо попереду 1-0.

43′ Після подачі в штрафну помилився на виході Шовковський, але підстрахували захисники.

39′ Знову контратакувало Динамо, але Мораєс не зміг віддати точний пас на Гонсалеса! Тібі перехопив передачу.

37′ Перший по справжньому гольовий момент біля воріт Шовковського! Даса навісив у штрафну, але ніхто з форвардів не зміг переправити м’яч у ворота. Буквально міліметрів не вистачило.

35′ Жовта картка для Велозу! Сфолив в центрі поля португалець.

34′ Декілька небезпечних контратак провели києвляни! Можна ловити Маккабі, не встигають гравці противника повертатись до своїх воріт.

31′ Прискорили гру хазяїни поля і тому почали виникати моменти! Захаві отримав м’яч у штрафній і пробив по воротах! Шовковський на місці!

29′ Знову виникає напівмомент біля воріт Динамо! Тепер уже Захаві не зміг дотягнутись до прострільної передачі.

27′ Вермут небезпечно подавав у штрафну Шовковського, де зовсім трішки не дотягнувся до верхового м’яча Бен Бассат.

24′ Кутовий подава Ярмоленко! Воротар чудово зіграв на виході і без проблем забрав м’яч.

21′ Знову Данило Сілва в центрі уваги! Прорвався бразилець по центру поля, та пробив по воротам. Та нажаль прямо в руки голкіперу.

20′ Бен Басат отримав жовту картку за фол на Сілві! Перше попередження в матчі.

18′ Сілва намагався прорватися по своєму фланзі, але був зупинений фолом противника

15′ Доволі небезпечно! Стіночку розіграли наші футболісти, але на завершальній фазі Антунеш був неточний. Мимо воріт!

14′ Два поспіль кутові розіграли ізраїльські футболісти. Але нічого небезпечного створити не змогли.

11‘ Даса підключився до атаки свої команди і подав у штрафну з правого флангу, та динамівські захисники були перші на м’ячу

10′ Захаві вийшов один на один з Шовковським і відправив м’яч в сітку воріт, але гол не зарахований – офсайд.

8′ Бен Хаїм небезпечно подав у штрафну, але чудово на виході зіграв Шовковський!

4′ Гооол!!!! Динамо забиває!!! Гонсалес віддав чудовий пас з центра поля прямо на Ярмоленка, який без проблем переграв Райковича вийшовши віч-на-віч!

1′ Добрий вечір! Розпочинаємо текстову трансляцію матчу Маккабі Т-А – Динамо Київ.

Склади команд:

Маккабі: Райкович – Даша, Тібі, Т. Бен Хаїм I, Ріка – Мітровіч, Альберман, Перець – Вермут, Бен Бассат, Захаві

Запасні: Ліфшиц, Бен Харуш, Рейлі, Карлос Гарсія, Миха, Іцхакі, Т. Бен Хаїм II

Динамо: Шовковський – Сілва, Хачеріді, Драгович, Антунеш – Сидорчук, Рибалко – Гонсалес, Велозу, Ярмоленко – Мораєс

Запасні: Рибка, Віда, Морозюк, Петрович, Буяльський, Гусєв, Кравець

Арбітр матчу: Фернандес Борбалан (Іспанія)