Нацгвардія буде переходити на професійну основу – Аваков

Нацгвардія буде переходити на професійну основу – Аваков

Аваков оголосив про створення професійной нацгвардії та бригади спецназу.
Про це йдеться в повідомленні Міністра внутрішніх справ на його сторінкі фейсбук.

Як зазначає Аваков, деяким генералам і високопосадовцям такі радикальні кроки не понравились, але він не розуміє їхнього подиву, адже Україні зараз, як ніколи потрібні професійні війська.

“В рамках рішення, прийнятого Верховним головнокомандувачем, Нацгвардія покроково буде переходити на професійну основу. ” – зазначив Аваков.

Нові бойові з’єднання будуть навчатись по новим методикам із новою бойовою технікою.

Нацгвардія буде вміти максимально швидко реагувати на будь-які провокації диверсійних груп всередині країни та вміло давати відповідь російської агресії.

Окрім модернізуючої Нацгварії буде створена і нова бригада спецназу в основі якої будуть положені нові підходи і принципи.

В основі модернізуючих військових формувань Аваков покладає нову якість управління і якість бойової підготовки бійців, а за основу цих принципів будуть взяті методики і досвід кращих армій світу.

Крім цього, були оголошені нові зарплати. “Так спецназівці отримуватимуть від 7000 гривень. Сержанти, молодший та середній офіцерський склад – 11-13 тисяч. Старші офіцери – близько 20000.”

А також за професіоналізм, відповідальність у роботі та за участь в бойових операціях буде видаватись доплата.

Приймати в нові бригади будуть на контрактній основі добровольців. Срочників набирати не будуть. Тільки пройшовши відбір сильних, здорових, мотивованих бійців.

Перевагу надаватимуть участникам АТО, людям, які мають бойовий досвід, а також військових, які приймали учать в миротворчих місіях по стандартам НАТО.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Related Articles