Шахтар – ПСЖ. Он-лайн трансляція.

30 вересня, у Львові, Шахтар приймає французського гранда ПСЖ. Донеччан очікує дуже тяжке протистояння з командою, в якій на кожній позиції грає футболіст зі світовим ім’ям. Чи зможе Шахтар нав’язати боротьбу Ібрагімовичу і та команді?

Дивіться он-лайн текстову трансляцію захопливого матчу Шахтар- ПСЖ.

Закінчився матч. Шахтар 0-3 ПСЖ. Нажаль.

90′ Йде Ібра з поля. Замість нього вийшов Лавеззі.

90′ Клас є клас. Не забиваєш ти, забивають тобі. Ібрагімович відгукнувся на майстерну передачу від Пасторе, і в боротьбі з Срною закотив м’яч у ворота

87′ Не хоче забивати Шахтар. Промахнувся з дуже вигідної позиції Тейштейра. Коваленко скинув м’яч

86′ Отримав жовту картку Давід Луїс. Надто грубо зіграв захисник на перехоплення.

85′ Гладкого змінив Детіньо

82′ Ще одна заміна. Замість Де Марії вийшов Пасторе

80′ У ПСЖ заміна. Замість Кавані вийшов Моура

79′ Ще один супер-момент! Тейштейра пробив по воротах після пасу Гладкого. Перекладина!!

75′ Тисне-тисне Шахтар. На гол команда точно награла.

72′ Знову нереалізований момент у гірників. Малишев неточно пробив після пасу Шевчука

71′ Подвійна заміна у Шахтаря. Бернард і Коваленко виходять замість Тайсона і Марлоса.

67′ Ібрагімович заробив жовту картку за грубе порушення

66′ Тейштейра вривався в штрафну ПСЖ, але як і Тайсон забув віддати пас, тому й втратив м’яч.

61′ В дуже перпективну контратаку тікали гравці Шахтаря, але Тайсон загрався і забув віддати пас

57′ Знову не реалізує вихід віч-на-віч Де Марія. Прощає аргентинець Шахтар.

56′ Гладкий отримав м’яч у штрафній противника, але закінчилась перспективна атака фолом форварда на Луїсі.

51′ Стрімкий прохід Тайсона завершився небезпечним ударом по воротах. Зовсім не безнадійно виглядає українська команда.

49′ Намагається тиснути Шахтар, але далі чим до напівмоментів не доходить

46′ Другий тайм розпочався!

45′ Завершився перший тайм. Чесно кажучи рахунок не зовсім по грі.

42′ Щось зовсім незрозуміле сталося біля воріт ПСЖ. Тейштейра прорвався з лівого флангу в штрафну. Після чого віддав прострільну передачу, яка завершилась серією ударів, з яких 3 мали завершатися голом.

39′ Непорозуміння Траппа і Луїса привело до кутового біля воріт ПСЖ, який закінчився небезпечним ударом Ракицького.

36′ Фол на Малишеві призвів до штрафного з небезпечної позиції. Але Срна пробив у руки голкіперу. Правильну позицію зайняв Траппю

33′ Таке враження, що просто на класі виграє ПСЖ у гірників.

28′ Де Марія мав робити рахунок розгромним, але не зміг переграти П’ятова при виході один-на-один.

26′ Марлос прорвався по правому фланзі і пробив по воротах!. Небезпечно, але не точно.

23′ Давід Луїс робить рахунок 2-0 на користь парижан. Де Марія навішував у штрафну, а Луїс переправив коліном м’яч у сітку.

22′ Не може Шахтар організувати нормальну атаку на ворота Траппа.

18′ Дуже небезпечно! Помилка П’ятова на виході ледь не призвела до другого голу, та на щастя Ібрагімович схибив.

16′ Фред за допомогою свого дріблінгу швидко прорвався до чужої штрафної, але втратив там м’яч

10′ Срна закинув м’яч в напрямку Гладкого. Але український форвард повалився на землю в боротьбі з Орьє. Фолу не було.

13′ Незадоволений грою команди Луческу. Дуже бурхливо реагує тренер на невдалі дії гравців.

7′ ГОЛ. Пропустив Шахтар. Жахливий початок для донетчан. Орьє забив головою після чудової подачі Максвелла.

5′ Марлос непогано навішував у штрафну на Малишева, але в останнього не вийшов удар головою.

1′ Вітаємо на трансляції матчу. Удачі донецькому клубу.

Склади команд:

Шахтар: П’ятов – Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук – Фред, Малишев – Марлос, Тейшейра, Тайсон – Гладкий

Запасні: Каніболоцький, Азеведо, Ордець, Бернард, Коваленко, Едуардо, Дентіньо

ПСЖ: Трапп – Орье, Сілва, Луїс, Максвелл – Верратті, Мотта, Матуіді – Ді Марія, Ібрахімовіч, Кавані

Запасні: Сірігу, Курзава, Маркіньос, Лавессі, Лукас Моура, Пасторе, Рабіо
Арбітр матчу: Деніз Айтекін (Німеччина)