Зірка збірної України по футболу не може адаптуватися в Іспанії

Євген Коноплянка зіграв свій третій матч за «Севілью» (Леванте 1-1 Севілья). Незважаючи на те, що його клуб знову не зміг перемогти, Євген може занести матч проти Леванте собі в актив, оскільки стільки часу на полі в іспанській Примері він ще не проводив.

Коноплянка вийшов на поле на 31 хвилині матчу, замінивши Какуту, який отримав травму.

За час, що залишився, футболіст 31 разів торкався м’яча, заробив попередження і виконав величезний обсяг бігової роботи.

Відзначимо, що насторожив дуже великий відсоток браку в передачах української зірки – близько 50%, а також відсутність ударів по воротах.

Після трьох турів чемпіонату Іспанії, у Коноплянки 108 зіграних хвилин, дві жовті картки і 62% точних передач. Середня оцінка за три матчі складає всього лише 6,08 – це один з найгірших показників в команді